Home/Programy MLM/Słowem o czynach czyli MLM bez tajemnic.

Marketing wielopoziomowy

 

Jedni go kochają, drudzy nienawidzą.

Czy warto? Każdy sam powinien sobie odpowiedzieć na to pytanie. Postaram się jednak przybliżyć Wam temat abyście mieli jak najbardziej realny obraz tej formy zarobku.

Nie bez powodu nazwałem mlm „Formą zarobku” – określenie to może być już na samym wstępie kolące w oczy ponieważ dla większości osób zarabiających w ten sposób staje się czymś więcej aniżeli tylko formą zarobku. Firma bywa swego rodzaju stylem życia i nie ma w tym nic złego do momentu kiedy zachowujemy granice zdrowego rozsądku. Coś wspaniałego jeśli podejdziemy do tego świadomie. Każdy przechodzi pewne etapy które doprowadzają go do celu. Pod warunkiem, że wcześniej nie zrezygnują. Przejdź przez te kroki świadomie a efekty bardzo mile Cię zaskoczą. Jeśli pewnie kroczyć tą drogą wprost do celu i otrzymywać regularnie wskazówki zapraszam Cię TUTAJ.

MLM jako zbawienie.

Dla osób zaczynających, ten sposób na zarabianie pieniędzy może powodować zachwyt do tego stopnia ogromny, że niemal zatracają zmysły nie widząc reszty świata. Prawda, jest to jedna z najlepiej sprzedających się przynęt w sprzedaży bo dzięki prostocie i możliwości wyobrażenia sobie w jak łatwy sposób możemy powielić nasze działania pozwalamy poczuć się o wiele, wiele lepiej. Realia jednak pokazują, że aby zarabiać trzeba włożyć w to pracę.

MLM to sprzedaż.

Bardzo dobrze. Naprawdę! Tylko nie mydlmy oczu ludziom, że jest inaczej. Sprzedaż jest wspaniała i tego się będę trzymał. O korzyściach z nauki sprzedaży przeczytasz TUTAJ. Zachowujmy się jednak etycznie a unikniemy wielu nieprzyjemności.

Forma prezentacji.

Byłem na niezliczonej ilości prezentacji w wielu różnych firmach. Poznałem wielu liderów z większymi lub mniejszymi sukcesami i zauważam jedno – nielicznie potrafią robić prezentacje. Skuteczność podpisania umowy nie oznacza owocnej współpracy. Niestety często prezentacje bywają naszpikowane nieetycznymi formami które mają za zadanie nakłonić do podpisania umowy tu i teraz.
Często nie przedstawiamy firmy od strony realiów więc koloryzujemy i uciekamy się do manipulacji aby osiągnąć cel. Taka postawa powoduje krzywdę nie tylko dla potencjalnego przyszłego partnera ale również zamyka drogę kariery dla wielu zniechęconych osób.

Brak edukacji lub edukacja bezsensowna.

Szkolenia w MLM w większości opierały się na chwilowych bodźcach motywacyjnych. Często brakowało rzetelnej wiedzy z zakresu sprzedaży przez co dochodziło do nieporozumień. Aktualnie sytuacja się poprawiła a liderzy coraz częściej traktują ten biznes faktycznie jako biznes więc jakość szkoleń idzie w górę.

Rekrutacja ciągła.

Rekrutacja odbywa się tutaj nieustannie jednak tego czego brakuje to selekcja. Bowiem wszyscy nadają się do MLM i każdy może to robić. Gdziekolwiek nie spojrzysz- widzisz potencjalnego partnera w biznesie. STOP! Tak to nie działa. Przedstawiaj ofertę ale również uszanuj, że są osoby którym ten styl życia nie odpowiada. Nie potrafisz zaakceptować, że ktoś może mieć inne zdanie? Ta praca nie jest dla ciebie. Bardzo szybko zwątpisz.

MLM to wytrwałość, konsekwencja i nieustanna edukacja.

Tak jak początki na siłowni są bardzo ciężkie a efekty widzimy po długim czasie wykorzystując odpowiednie narzędzia i wykonując ściśle określone czynności tak sam w MLM dopóki nie nauczymy się konsekwentnego działania nie osiągniemy odpowiednich rezultatów. Nieustanna praca nad sobą wymaga dużo dyscypliny, samozaparcia. Nie można również ukryć, że rezygnacji z pewnych rzeczy. Efekty jednak dają dużo większą satysfakcję i to na długi czas.

Dołącz do nas >>

About the Author:

Nieustanny poszukiwacz rozwiązań. Przez lata poznał ogromną ilość osób z różnych branż i zauważył pewne zależności które łączą wszystkie te osoby. Jego pasją jest sport, sprzedaż, alternatywne metody nauki i ogólnie pojęty rozwój osobisty. Jego drugi dom to siłownia gdzie regularnie uczęszcza. Wielbiciel duńskiej filozofii HYGGE. Relacje z ludźmi są na pierwszym miejscu. Pomimo ogromnej ilości zajęć potrafi znaleźć czas dla siebie i bliskich a nawet aby zwyczajnie zatracić się w „nicnierobieniu”. Uwielbia biznes relacyjny dlatego od zawsze bliskie mu były systemy MLM.

Leave A Comment