Home/Motywacja/Jak schrzanić eBiznes jeszcze przed startem?

Jak schrzanić eBiznes jeszcze
przed startem ?

Pieniądze zarabiane przez internet wiążą się z rekomendowaniem czyli nawiązywaniem relacji i ich podtrzymywaniem. Będziesz zmuszony do budowania relacji. Nie wiem czy wiesz na co się piszesz… ?! Mało tego – musisz (tak, musisz) to robić świadomie. Absolutny koniec psucia wizerunku MLM. Ciekawostka: każdy biznes taki jest i jest to normalne. Nie bezpodstawnie napisałem „biznes” bo jeśli chcesz zarabiać na tym pieniądze a nie tylko pieniążki podejdź do tego jak do prawdziwego biznesu. To naturalne i oczywiste, że właśnie dzięki temu nie tylko tworzysz swoją markę ale również budujesz swoją bazę klientów która jest jedną z podstaw każdego biznesu. Nie będę się rozpisywał na temat bazy bo jest to temat na osobny wpis, przeczytasz o niej również tutaj.

Dlaczego jest to takie ważne?

Niejednokrotnie zauważałem na szkoleniach jak wygląda podejście do tematu relacji. Będę się tu opierał na szkoleniach z branży MLM. Skupienie na pozyskaniu klienta/ partnera jest do tego stopnia wysokie, że zapominamy o utrzymaniu relacji. Świadomi liderzy wiedzą doskonale, że zaraz po nawiązaniu współpracy musimy dbać o podtrzymanie motywacji oraz okazać wsparcie aby nowa osoba nie poczuła się zagubiona lub co gorsza wykorzystana.

Pamiętaj!

Pamiętaj, że ten model zarabiania pieniędzy jest w stanie działać zgodnie z założeniem (miłej i przyjemnej pracy) tylko i wyłącznie kiedy dowiesz się jak kontaktować się z innymi. Komunikacja i otwartość, do tego newsletter – to praca na „pełen etat”. Przed ruszeniem w drogę sprawdź dobrze czy jesteś do niej przygotowany. Dokładnie jak przed pierwszą wizytą na siłowni trzeba pewne rzeczy zorganizować. Odpowiednie buty, koszulka, spodenki, aaa… no i ręcznik. Teraz pozostaje tylko … wiedzieć co robić. No i tutaj kłania się nasz mentor (nie zawsze jest nim nasz lider) który poprowadzi nas krok po kroku. Sprawdź koniecznie listę złotych zasad w budowaniu relacji biznesowych. Tymczasem zapraszam Cię do przeczytania o absolutnym must have biznesu relacyjnego, tutaj czeka na Ciebie check lista.

Liczę na Ciebie!

Słowa otuchy – to wspaniałe, że ktoś Cię wspiera. Teraz zastanów się tylko po co? Jeśli robisz to na odczepnego. Uwierz mi, już przeszedłem przez to i biznes położyłem, wiem jak potrafią nam mydlić oczy słowa typu „kto jak nie ty!”, „nadajesz się, jesteś do tego stworzony”. Wybacz ale nie będzie tak kolorowo. Robiąc coś po omacku możesz szybko się zniechęcić przez co nie wyjdzie z tego jedno wielkie nic a na dodatek możesz połączyć to ze słowem dobrego bo zniechęcenie spowoduje zamkniecie szansy na zarobek przez internet!

Prawda jest okrutna!

Trzeba się uczyć. Od teraz cały czas będziesz skazany na naukę. Nie martw się , to jest fajne i przyjemne uczenie, z reszta alternatywą jest stanie w miejscu wiec masz wybór 😉 Pamiętam jak uwierzyłem, ze to wszystko tak łatwo przychodzi i wystarczy powtarzać pewien schemat (to uproszczenie bardzo kaleczy branże) a już niebawem wszystko samo się stanie. Nie tak to działa. Dowiedz się jak najwięcej o firmie, poświęć czas na naukę sprzedaży, rozwój osobisty to nie może być Ci obce. Miej swoje zasady i działaj.

Bierz się do dzieła!

Wiem, ze to bardzo ogólne ale nie martw się. To nie jest mój ostatni wpis. Poza tym jeszcze się za wcześnie żebym mógł się aż tak otwierać  Jeśli widzisz tutaj dla siebie coś pomocnego /say hello/ w komentarzu. Jeśli chcesz być na bieżąco i o krok przed resztą to zapisz się do newslettera, nie musze przecież wspominać, że kto pierwszy ten lepszy. Budujemy relacje!

Zacznij zarabiać w Internecie >>

About the Author:

Nieustanny poszukiwacz rozwiązań. Przez lata poznał ogromną ilość osób z różnych branż i zauważył pewne zależności które łączą wszystkie te osoby. Jego pasją jest sport, sprzedaż, alternatywne metody nauki i ogólnie pojęty rozwój osobisty. Jego drugi dom to siłownia gdzie regularnie uczęszcza. Wielbiciel duńskiej filozofii HYGGE. Relacje z ludźmi są na pierwszym miejscu. Pomimo ogromnej ilości zajęć potrafi znaleźć czas dla siebie i bliskich a nawet aby zwyczajnie zatracić się w „nicnierobieniu”. Uwielbia biznes relacyjny dlatego od zawsze bliskie mu były systemy MLM.

Leave A Comment