Home/Programy MLM/Czy da się zarobić na Matrycach BTC?

Czy da się zarobić na matrycach ?

Matryce BTC

Matryca BTC

Na temat zarabiania na matrycach krążą różne zdania. Jedni mówią że matryce to biznes, który “już minął” inni że trzeba mieć spore znajomości a jeszcze inni że wystarczy do tego dobry system. Jedno jest pewne. Dzisiaj matryce to najbezpieczniejszy biznes, bo pieniądze, które wpłacasz przystępując do biznesu nie idą do firmy, tylko BEZPOŚREDNIO do uczestnika programu.

Najczęściej spotykana forma matryc to crowdfunding czyli finansowanie społecznościowe. Przystępując do programu określasz (wybierasz) swój cel na jaki chcesz otrzymać dotację od reszty uczestników programu, wpłacasz dotację dla osoby, która już zbiera na swój cel (sponsor) oraz zaczynasz pozyskiwać kolejne osoby do projektu. Poprzez zwiększanie ilości osób w matrycy zwiększa się ilość dotacji, którą uczestnicy przesyłają bezpośrednio na twój portfel Bitcoin, który jest najczęściej używaną walutą w tego typu programach.

Na rynku jest wiele programów crowdfundingowych, kwoty wejścia zaczynają się od kilku złotych a kończą na kilku tysiącach.

Który zatem program wybrać ?

Zaczynając od programu z małą kwotą wejścia z reguły potrzeba dużą grupę ludzi aby otrzymać pokaźną dotację. Wybierając program z większym wkładem przy mniejszej ilości osób uzyskamy większe dotacje. Wydawałoby się, że lepszym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie programu z większą kwotą wejścia natomiast dla wielu osób większa kwota jest kwotą zaporową i nie przystępują do danego programu.

Właściwe rozwiązanie.

Jak już wiadomo wiele osób chciałoby zarabiać wielkie kwoty natomiast obecna sytuacja pozwala im na wejście tylko do “tanich” matryc. Jest na to rozwiązanie: Połączenie kilku matryc w jeden sprawny system.

Matryce BTC

Matryca BTC

Dzięki połączeniu matryc w jeden system możesz zarabiać 3 źródła dochodu zaczynając od 10 złotych! System sprawdza się równie dobrze dla początkujących jak i dla tych którzy doskonale władają narzędziami do zarabiania w Internecie.

Dołącz do Systemu >>

About the Author:

Leave A Comment