• kontakt@centrumebiznesu.pl

7 wspaniałych zasobów internetowych dla dzieci uczących się języka angielskiego

7 wspaniałych zasobów internetowych dla dzieci uczących się języka angielskiego

Czy chcesz zainteresować swoje dziecko nauką języka angielskiego? Czy Twoje dziecko uwielbia grać w zabawne gry na tablecie lub komputerze?

Dziś przedstawiamy listę zabawnych zasobów online do nauki języka angielskiego. Te zasoby pomogą Twojemu dziecku spędzić czas w zabawny i produktywny sposób.

Jeśli szukasz również zajęć online, które pomogą Twojemu dziecku uczyć się angielskiego w domu, sprawdź nasz artykuł o 7 najlepszych zajęciach online z języka angielskiego dla dzieci!

1. Seussville

To kolorowe źródło daje dzieciom możliwość czytania po angielsku, grania w angielskie gry i zabawy z mieszkańcami miasteczka Seussville. Twoje dziecko z pewnością pokocha tę stronę. Jest ona odpowiednia dla dzieci w wieku przedszkolnym.

2. National Geographic dla dzieci

National Geographic dla Dzieci to strona przeznaczona dla starszych dzieci (w wieku szkolnym). Znajdziesz tu wiele materiałów do nauki o geografii i zwierzętach naszej planety.

3. Storyline Online

To świetna strona! Znani aktorzy z Hollywood czytają bajki dla Twojego dziecka. Jest to bardzo przydatne, jeśli nie jesteś pewien swojego poziomu znajomości angielskiego, a chcesz pomóc dziecku w nauce tego języka.

Wielu nauczycieli korzysta z tego zasobu w klasie, aby ćwiczyć słuchanie, ponieważ łączy on w sobie użyteczne źródło z zabawą i przyjemnością.

4. Switcheroo Zoo

Ten materiał będzie bardzo pomocny dla dzieci, które kochają zwierzęta. Znajdziesz tu wiele różnych gier i filmów w języku angielskim. Dzieci mogą bez wysiłku uczyć się nowych słów ze świata zwierząt. Strona oferuje również przydatne materiały dla nauczycieli.

[subscription_form]

5. Fun Brain

Twoje dziecko może tu ćwiczyć nie tylko czytanie po angielsku. Strona oferuje również ćwiczenia z matematyki. Ważną częścią strony są liczne gry online, które spodobają się dzieciom.

6. Star Fall

Ta strona jest doskonała i łatwa w użyciu, a także odpowiednia dla małych dzieci. Można pomóc dziecku w nauce alfabetu, czytania po angielsku, grać w gry i rozwiązywać proste zagadki matematyczne. Jest to wspaniała strona dla rodziców, którzy chcą zainteresować swoje dziecko językiem angielskim od najmłodszych lat.

7. ABC YA

Moim zdaniem jest to najwspanialsza strona dla małych dzieci (przedszkolnych) i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Znajdziesz tu duży wybór gier i zadań, takich jak interaktywne sposoby nauki języka angielskiego, które zachęcą każde dziecko do zaangażowania się.

Z jakich zasobów korzystasz, aby pomóc swoim dzieciom w nauce języka angielskiego? Podziel się swoimi radami na temat ciekawych stron dla dzieci.
Powodzenia i do zobaczenia wkrótce!
Na razie pa pa!

Udostępnij:

Polecamy

tłumaczenia niemieckie

Zobacz