• kontakt@centrumebiznesu.pl

Nauka online to doskonały sposób, aby pomóc dzieciom w opanowaniu nowego języka.

Nauka online to doskonały sposób, aby pomóc dzieciom w opanowaniu nowego języka.

Drugi język jest jednym z najwspanialszych prezentów, jakie można dać dzieciom. Mówienie w obcym języku znacznie rozszerza możliwości dostępne dla dziecka, a nawet wykazano, że ma ono korzyści poznawcze. Większość dowodów wskazuje na to, że dzieci powinny zacząć uczyć się drugiego języka już od trzecich urodzin. Ale jak sprawić, by siedziały spokojnie?

Korepetycje online to świetny sposób na naukę dla młodych uczniów. Korepetytor specjalizujący się w nauczaniu dzieci nie będzie miał problemu z zaangażowaniem nawet najmłodszych uczniów. Nauka przez wideoczat nie jest przeszkodą, a nawet może mieć przewagę nad nauką w cztery oczy. Dzieci są naturalnie podekscytowane urządzeniami, komputerami i telewizoramiI o dziwo, ta ekscytacja dotyczy także korepetycji online. Oczywiście, jest to trochę dodatkowego "czasu ekranowego", ale to, co dostają w zamian - znaczące postępy w nauce języka obcego - jest bezcenne.

Dzięki temu, że korepetycje online odbywają się za pomocą urządzeń, każda lekcja może być jak nowy odcinek ulubionego serialu. Wiele programów telewizyjnych skierowanych do małych dzieci zawiera elementy edukacyjne, a także pseudointeraktywne fragmenty, w których dzieci są zachęcane do reagowania poprzez mówienie bezpośrednio do telewizora. Dla małego dziecka korepetycje online z wykorzystaniem czatu wideo niewiele się od tego różnią. Wiele dzieci postrzega lekcje jako czas spędzony z przyjacielem. W Preply słyszeliśmy referencje od zadowolonych klientów, którzy opowiadali, jak ich dzieci uwielbiały lekcje online z korepetytorem, który w końcu stał się dla nich jak członek rodziny.

Oferujemy korepetycje online z ponad 50 języków.

Preply to jedna z wiodących platform edukacyjnych, która zapewnia lekcje 1 na 1 z certyfikowanymi korepetytorami za pośrednictwem ekskluzywnego czatu wideo.

  • Znajdź mojego korepetytora online teraz
  • 1456 opinii, "Doskonały"

A drugi język to nie jedyna korzyść, jaką korepetycje online mogą dać Twojemu dziecku. Odpowiedzialność wynikająca z bezpośredniej interakcji z korepetytorem, którego dziecko już zna, może pomóc mu rozwinąć cenne umiejętności dyscypliny i planowania, które w zatłoczonym środowisku szkolnym często schodzą na dalszy plan. Bezpośrednia interakcja korepetytora z dzieckiem jest o wiele bardziej dynamiczna i oparta na informacji zwrotnej, co udowodniono, że sprzyja to nauce. Korepetytor stale dostosowuje swój plan lekcji do rzeczywistych możliwości uczniów, zamiast stosować jeden, uniwersalny program nauczania, który ma działać na wszystkich. Twoje dziecko może pracować tak szybko lub powoli, jak chce, mając pewność, że korepetytor będzie mu towarzyszył na każdym kroku.

Jak widać, korepetycje prywatne są doskonałym sposobem na zaangażowanie dziecka i nauczenie go nowego języka, ale korepetycje online mogą być jeszcze bardziej efektywne. Ponadto korepetycje online są zazwyczaj o wiele tańsze niż ich odpowiednik w domu i z pewnością wygodniejsze niż odwożenie dziecka na zajęcia z korepetytorem do centrum nauki. Na co więc czekasz? Nowy najlepszy przyjaciel Twojego dziecka może być o kilka kliknięć od Ciebie!

Czujesz się zainspirowany? Sprawdź nasz artykuł na temat 7 najlepszych lekcji angielskiego online dla dzieci w 2020 roku [Aplikacje i kursy].


Udostępnij:

Polecamy

tłumaczenia niemieckie

Zobacz